Evet Mikro saç kaynak yaptırmayı düşünüyorsanız mutlaka bu bölümü okumalısınız.
Her şey den önce şunu belirtmemiz gerekir . Bizim yapmış olduğumuz uygulamanın orijinal adı MİKRO SAÇ KAYNAK dır. Mikro jel kaynak veya başka isimler yapılan kaynaklarla alakası yoktur. Genelde piyasada daha uygun fiyata yapılan ve Mikro kaynak adı altında bahsi geçen çoğu uygulamanın sonucu hüsrandır.

Gerçek bir Mikro kaynak uygulamasının fiyatı yapıştırıcısından dolayı daha yüksektir.  Saçlarınızın zarar görmesini istemiyorsanız aynı zamanda kaynak olduğu da belli olmasın istiyorsanız bu uygulamayı tercih edebilirsiniz.

Bir çok firma daha uyguna aldıkları Çin den getirttikleri malzemeler yüzünden piyasada kötü uygulamalara , internet üzerinde de doğru olmayan yanlış bilgilere sebebiyet vermektedir.
MG Hair Desing Saç kaynak merkezi olarak yapmış olduğumuz uygulamanın her zaman arkasındayız. Avantajları ve Dezavantajlar ne ise hepsi teker teker anlatılmakta, kullanımında zorlanacak olan kişiler ise uyarılmaktadır.

Saç kaynağı uygulamasında önemli olan uygulamanın hemen ardından ortaya çıkan sonuç değildir. Uzun süre kullanıldıktan sonra kişinin şikayetinin olup olmadığıdır.36 Yıllık Tecrübelerimize ve önerilerimize kulak veren müşterilerimiz her daim uygulanan yöntemlerden memnun kalmaktadır. Ancak elbette tercih sizin!