A-GRADE SAÇ KALİTESİ İLE GERÇEK KALİTENİN FARKINI YAŞAYIN!

M-G Hair Desing ile bundan böyle en üst seviyeye sahip kaliteli saçlar satın aldığınızdan emin olabilirsiniz. türü belirsiz B/C sınıf saçları tercih etmek zorunda kalmayacaksınız! Oluşturduğunuz siparişinizi İstanbul içinde salonumuzda Uzman ekibimiz  tarafından yaptırabilirsiniz Uygulama Fiyatlarımız için Bize ulaşa bilirsiniz ve Randevu Oluşturabilirsiniz Bilmeniz İçin sayfa üzerinden Satışınızı online olarak gerçekleştirmeniz yeterlidir

Artık saçlarda kaynak olduğunun anlaşılabilmesi neredeyse imkansız bir hal aldı. Ancak elbette her saç kaynak yöntemi bu başarıyı sağlayamaz. Eğer saçlarınızı kaynak uygulaması ile uzatmak ve gürleştirmek istiyor, ancak kaynakların dışarıdan belli olmasından çekiniyorsanız en uygun kaynak fiyatlarına sahip olan mikro keratin kaynak yöntemini tercih edin.

Bu saç kaynak metodu sizin beklentilerinizi maksimum derecede karşılayacak. Mutlaka profesyonel bir ekip tarafından uygulanması gereken mikro keratin kaynak yöntemi günümüzde en çok tercih edilen metotlardan biri haline geldi. Bu popülerliğin nedeni ise hem rahat kullanılıyor olması, hem de dışarıdan saç diplerinin belli olmamasıdır.

Acik-Platin-Sari-Mikro-Kaynak-Bant-Kaynak

Kaynak Saç uygulamalarını İstanbul’da en uygun fiyatlara en üst düzey kalite ile bizden daha iyi yapan kimse olmadığını iddaa ediyoruz. Bu konuda çok iddaalıyız. Bizden fiyat almadan asla karar vermeyin!

55cm 07gr. Özbek Saçı A+Grade-Mikro Kaynak.Doğal Saç-Açık Platin Sarı