Bu internet sitesine girmeniz, kişisel bilgilerinizin yer alacağı formu doldurmanız veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Eğer bu sayfada belirtilen şartların herhangi biri sizin için uygun değilse lütfen Mg Hair Desing sitesini kullanmayınız.

Satıcı Murat Gedik adına olan “Mg Hair Desing Ticaret” ünvanı ile anılan firmadır, bundan böyle “Mg Hair Desing ” olarak anılacaktır.

“Nasıl Alışveriş Yaparım?” bölümünde anlatıldığı biçimde ürünün siparişinin verilmesini takiben, “Nasıl Öderim?” bölümündeki açıklamalara uygun olarak ödeme yapıldıktan sonra, ürün Mg Hair Desing tarafından teslimata hazır hale getirilerek, kargo tarafından 72 saat içinde (3 iş günü) teslim edilir.

Teslimatlar kargo görevlileri tarafından yapılır. . Kargo ücretleri, ürünün hatalı veya eksik olması durumunda Mg Hair Desing , üründe herhangi bir kusur bulunmadığı sürece müşteri tarafından karşılanır. Teslimat şahsın kendisi veya birinci dereceden akrabalarına kimlik ibrazı ve imza karşılığı sonucunda yapılır.

Aldığınız ürünün fiyatı, KDV ve diğer tüm masrafları faturanıza yansıtılacaktır.

Tüketici mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, malı teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cazai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Hizmet sunumuna ilişkin mesafeli sözleşmelerde ise, bu süre sözleşmenin imzalandığı tarihte başlar.elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen mallara ilişkin sözleşmeler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir. Hatalı ve arızalı ürünlerin geri gönderim ücretleri Mg Hair Desing a tarafından karşılanacak, bunun dışındaki geri gönderim sebeplerinin ücretleri müşteri tarafından karşılanacaktır.

İade edilen ürünlerin paketleme ve nakliye ücretleri geri ödenmeyecektir. Ürün kullanılmamış ve orjinal ambalajında iade edilmelidir. Müşteriye para iadesi İade Şartları bölümünde açıklandığı şekilde müşterinin ödeme yöntemine bağlı olarak iade edilecektir.

Müşterinin ikamet ettiği yere bakılmaksızın bütün ödemeler TL üzerinden yapılacaktır diğer para birimleri kabul edilmeyecektir. Satın alma işlemini gerçekleştirmek için kullanılacak kredi kartları MG Hair Desing tarafından kabul edilen kredi kartlarından biri olmalıdır, diğer kredi kartlarından tek çekim yapılır.

Yurtdışından yapılan siparişlerde sadece KKTC’ye sipariş teslimatı yapılacak bunun dışındaki ülkelerden gelen sipariş talepleri geçersiz sayılacaktır. Kargo ücreti hesaplanarak onay aşamasında müşteriye bildirilecektir.

Geçerli siparişin işlemlerinin tamamlanması için gerekli çalışmalar en kısa sürede tamamlanacaktır. Ancak satış işleminden önce veya sonra meydana gelebilecek teknik veya insan hatasından kaynaklanan sorunlardan dolayı yaşanan gecikmelerden Mg Hair Desing sorumlu değildir.

Mg Hair Desing tamamlanmış veya tamamlanma potansiyeli olan siparişi çeşitli nedenlerden dolayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Mg Hair Desing herhangi bir telefon numarası ,müşteri numarası veya elektronik posta adresinin sisteme girişini engelleme hakkını saklı tutar.

Mg Hair Desing ürün fiyatını önceden belirleme ve durdurma hakkına sahiptir. Fiyat ve fiyat seviyesini müşterilerle paylaşma hakkını saklı tutar.

Tüm ürün ve servis fiyatları uygulanabildiği yerlerde KDV dahildir. Mg Hair Desing müşterilerine ürünün dağıtımında fiyatla ilgili tüm detayları fatura üzerinde bildirmekle yükümlüdür.

Sipariş veren her müşteri sözleşme şartlarını ve koşullarını kabul eder. Müşteri geçerli sipariş için ürün fiyatı, KDV, paketleme ve dağıtım ücretlerine eşit veya üstünde toplam ücreti ödemeyi kabul eder.

Havale veya EFT ödeme yöntemi ile oluşturulan siparişlerde, 3 gün içerisinde ödemesi yapılmayan siparişler iptal edilir.

İzlenme şartları ve koşullarından her hangi birisinin, herhangi bir zamanda uygulanamamasından sözleşmenin diğer şart ve koşulları etkilenmez

Mg Hair Desing hileli işlem ve kasıtlı olarak yanlış bilgi veren şahısların sisteme girişini engelleme hakkına sahiptir. Mg Hair Desing, sistemlerine zarar vermeye yönelik davranışları tespit edilen şahıslar hakkında yasal işlem yapma hakkına sahiptir.

Tüm açık eksiltme ve açık eksiltme dışı sözleşmelerde T.C. kanunları işler. Tüm müşteriler veya potansiyel müşteriler meydana gelebilecek anlaşmazlıklar için istanbul Mahkemeleri yetkili kılındığından başvurularını yetkili yerlere iletmek zorundadırlar.

Mg Hair Desing tarafından kullanılan tüm resimleri internet sayfasının gerektirdiği ve izin verdiği işlemlerden geçirilebilir. Yayın süresi boyunca kesintisiz yayın yapmak için çalışılacaktır fakat teknik arızalardan dolayı yaşanan sorunlardan yükümlü değildir. İnternet sitesi yayınında meydana gelebilecek teknik arızadan dolayı erişimde sorun yaşanır ve ürün siparişi tamamlanamazsa sorumluluk kabul edilmeyecektir.

Ürünün iadesi ile ilgili tüm detaylar ürünle beraber müşteriye gönderilecektir.

Tüm ankastre, beyaz eşya ve demonte olmayan büyük mobilya satışlarında kargo teslimi bina girişlerinde yapılmaktadır.

Ürün tesliminde adresinde bulunmayan kişiler ürünü en yakın kargo ofisinden (3) üç iş günü içinde alacaktır,aksi takdirde sorumluluk kabul edilmez.

Bazı durumlarda ürün hazırlanırken ürünün hatalı ve arızalı olması muhtemel olabilir. Bu durumda bekleyen siparişi iptal etme hakkını Mg Hair Desing saklı tutar. Müşteri sistemimizde kayıtlı olan telefon numarasında bilgilendirilir. Böyle bir durumda herhangi bir ücret talep edilmez.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Mg Hair Desing sahipleri, yöneticileri, ya da Mg Hair Desing sorumlu değildir. Mg Hair Desing, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Mg Hair Desing işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Mg Hair Desing, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi Mg Hair Desing ‘nın kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Mg Hair Desing, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Mg Hair Desing bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Mg Hair Desing markası ve diğer markalar, www.mghairdesing.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. MG Hair Desing ‘nın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Mg Hair Desing, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.